301. Přívěšek s rubínem a diamanty

301. Přívěšek s rubínem a diamanty

Diamanty s briliantovým a bagetovým brusem o hmotnosti 1,54 ct, barmský rubín o hmotnosti 3,8 ct, Au 750/000, cca rok 1970

Na dotaz

Skladové číslo:

Možností, jak dnes může žena ve společnosti zazářit nebo doplnit a podpořit svůj outfit, je v dnešní době nepřeberné množství. Tou nejjednodušší je zalovit ve svých léty nastřádaných zásobách šperků. Tou nejschůdnější je slevit ze svých nároků a pořídit si šperk se skleněnými imitacemi kamenů a postříbřeným obecným kovem. Tou nejideálnější je mít důvěru luxusních klenotnictví a šperky si půjčovat. Ale jistě se nemýlíme, dámy, tou nejpříjemnější je šperk pro tu kterou významnou událost dostat. Poslední jmenovaná varianta je i nejprozřetelnější, šperk se stane majetkem rodiny, uložením úspor, uchovatelem vzpomínek a připomínkou příběhů, kterých byl svědkem.

Přesně takovým šperkem by mohl být i tento nádherný přívěšek. Ten možná na první pohled nevypadá výrazně, ale jeho hodnota tkví v použitých surovinách. Naprostou dominantou tohoto přívějšku je výjimečně kvalitní barmský rubín čili jak praví legenda - kapka krve bájné orlice Lal. Rubín své nositelce přináší do života "sílu lva, nebojácnost orla a moudrost hada"; vyhání smutek a přináší radost. V kombinaci s brilianty a diamantovými bagetami vytváří nádhernou paprsčitou kompozici, která oslní.

 

*Povinná pole

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info